Cześć, jestem Kasia

Mam 24 lata i mieszkam w Łomiankach (wg. Wikipedii 14 km od centrum Warszawy).
Z wykształcenia jestem niedoszłym psychologiem, a zawodowo oraz z zamiłowania zajmuję się tworzeniem grafiki komputerowej oraz od czasu do czasu stron internetowych. Póki co jako freelancer… i w gruncie rzeczy mam nadzieję, że nieprędko się to zmieni 😉

W wolnym czasie lubię tworzyć rzeczy ładne i użyteczne, dbać o włosy i paznokcie, gotować zdrowe, proste, szybkie i tanie dania, czytać książki, testować nowe sposoby na organizację swojego życia i przestrzeni, a od całkiem niedawna również zwiedzać okolicę, robiąc przy tym miliony zdjęć.

Podobno obecnie żeby zaistnieć w blogosferze, trzeba mieć konkretny wizerunek i pisać na konkretne tematy. Najlepiej zamknięte w maksymalnie 5 kategoriach, bo inaczej blog jest o wszystkim, a jeśli jest o wszystkim, to jest o niczym.
Obawiam się, że mam zbyt rozległe zainteresowania, aby upchnąć je w pięć kategorii, a bynajmniej nie zamierzam się ograniczać, więc chyba jestem skazana na prowadzenia bloga o (wszystkim i o) niczym. No i co zrobisz, jak nic nie zrobisz? 🙂

Zresztą nazwa bloga zobowiązuje: piszę tu o tym, o czym porozmawiałabym ze znajomym przy piwie (z sokiem, oczywiście!), czyli o wszystkim, co aktualnie siedzi mi w głowie i mam chęć się tym podzielić.

No i co, ze mną się nie napijesz?