Współpraca

Drogi blogerze, reklamodawco, przedstawicielu agencji – cieszę się, że dotarłeś do tej zakładki, bo to oznacza, że bierzesz pod uwagę nawiązanie ze mną współpracy. Jednak zanim wyślesz maila z propozycją, przeczytaj proszę poniższy cytat z jednego z moich starszych wpisów (i ewentualnie kolejny paragraf).

Nie mam nic przeciwko rekomendowaniu produktów (lub usług), które są powiązane z tematyką bloga – o ile rzeczywiście będą tego warte. Natomiast jeśli pojawi się tu wpis, w którym deklaruję, że nowe żelazko/pralka/stojak na noże zmieniły moje życie, to z czystym sumieniem możecie przestać mnie czytać.

Powyższe słowa napisałam kilka miesięcy temu i wciąż są aktualne. Piwo z sokiem to blog, który sygnuję swoim imieniem, nazwiskiem oraz wizerunkiem i nie zamierzam sprzedać “duszy” za testowanie nowego odkurzacza przez 2 tygodnie. Nie chciałabym stracić swoich Czytelników 😉

Jeśli jednak Twój produkt/usługa jest związany z tematyką mojego bloga, jestem otwarta na propozycje. Zależy mi na tym, aby każda współpraca była korzysta nie tylko dla mnie, ale również dla moich Czytelników.

Każda marka jest inna, dlatego wszystkie współprace wyceniam indywidualnie. W niektórych przypadkach biorę również pod uwagę współpracę opartą na wymianie barterowej, jednak proszę o poważne propozycje. Oferowanie wydruku 100 szt. zdjęć z 50-procentowym rabatem za cykl wpisów promujących nie jest poważne.

Wszystkie współprace wykonuję w oparciu o umowę o dzieło.

Napisz w sprawie współpracy: